Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są nasi pracownicy. Chętnie zatrudniamy utalentowanych i odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, którzy podzielają naszą wizję, są gotowi realizować naszą misję oraz przestrzegać naszych wartości. Stawiamy na pracowników, którzy będą mogli najlepiej realizować plany i strategię naszej firmy oraz w aktywny sposób wspierać jej rozwój.

Osoby zainteresowane pracą w naszej spółce prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: windservice@windservice.pl.

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 8"

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej i Praw Majątkowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zawieranie transakcji sprzedaży energii elektrycznej i praw majątkowych
  • Codzienna ewidencja transakcji
  • Bieżąca analiza rynku sprzedaży energii i praw majątkowych
  • Bieżące zarządzanie portfelem handlowym związanym z obrotem energią elektryczną i prawami majątkowymi
  • Nadzór merytoryczny nad realizacją umów związanych ze sprzedażą energii i praw majątkowych
  • Bieżąca analiza stanu prawnego w zakresie regulacji dotyczących handlu energią i prawami majątkowymi prowadzenie analiz cen energii elektrycznej i praw majątkowych
  • Analiza bieżącej sytuacji rynkowej w celu optymalizacji sprzedaży energii elektrycznej
  • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej związanej ze sprzedażą energii elektrycznej i praw majątkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży obrotu energią elektryczną
  • Znajomość regulacji normujących zasady działania rynku energii elektrycznej i praw majątkowych
  • Znajomość obsługi systemu WIRE będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2 w skali Rady Europy
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność myślenia strategicznego
  • Samodzielność w  podejmowaniu decyzji
  • Zdolności analityczne
  • Ponadprzeciętna rzetelność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia szerokiej wiedzy w dziedzinie energetyki odnawialnej
  • znaczny zakres samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię bezpośrednio powiązaną z uzyskiwanymi wynikami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

kadry@mcx.pl

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Specjalista ds. Analizy Rynku

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • bieżącą weryfikację rynku sprzedaży energii oraz bliską współpracę z działem sprzedaży,
  • prezentację raportów i analiz finansowych dotyczących rynków sprzedaży energii wraz z wnioskami przed Zarządem Spółki,
  • tworzenie raportów i analiz finansowych dotyczących sprzedaży energii wspierających procesy decyzyjne,
  • współudział w przygotowywaniu budżetów, biznes planów, długoterminowych planów finansowych Spółki,
  • współudział w analizie przychodów Spółki i ich optymalizację.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
  • min. 3 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości zarządczej,
  • zaawansowanych umiejętności pracy w środowisku Excel (znajomość środowiska Matlab będzie dodatkowym atutem),
  • praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu opracowywania modeli finansowych,
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • zdolności analitycznych,
  • zdolności organizacyjnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • inicjatywy, kreatywności,
  • wysokiej komunikatywności,
  • odpowiedzialności,
  • samodzielności,
  • sumienności i dokładności.

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole, miłą atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz ze zgodą na  przetwarzanie danych osobowych na adres:

Dane kontaktowe

Wind Service Sp. z o.o.
Adres: ul. Gotarda 9
02-683 Warszawa
Tel.: +48 22 548 48 12
Fax: +48 22 548 48 40
Email: windservice@windservice.eu